נזקי פריצות המצריכים הזמנת פורץ מנעולים

לצערנו, פריצות לבתים ולרכבים מתרחשות מדי יום, ולא מן הנמנע שיום אחד תחזרו הביתה או לרכב שלכם ותמצאו שם הרס ונזקים רבים. החדשות הטובות הן שיש דרכים על מנת לנסות ולמנוע פריצות שכאלו מלכתחילה, אך אם הפריצה כבר התרחשה – יש איש מקצוע שעוסק בתיקון הנזק ובמיגון הנכס שלכם.

תכירו את פורץ המנעולים, בעל המקצוע שיוכל להגן על הרכוש שלכם מפני פריצה, ולתקן את הנזקים אם הפריצה כבר התרחשה.

 

תיקון נזק לדלת ולמנעול הבית או הרכב

במידה ופרצו לכם לבית או לרכב, פורץ המנעולים יוכל לסייע לכם בתיקון הנזק ובהחזרת המצב לקדמותו (לפחות מבחינת הנזקים שנגרמו למנעול ולדלת). במרבית מקרי הפריצה יהיה צורך להחליף לכל הפחות את המנעול שבדלת, אך במידה ותרצו יש אפשרות להחליף גם את הדלת עצמה – כדי שתוכלו לקבל תחושת הגנה וביטחון גבוהה יותר.

ניתן לנצל את ההזדמנות שקרתה חוויה מרגיזה ולא נעימה כמו פריצה לבית, על מנת לשדרג גם את המנעול לחכם ובטוח יותר. בימינו ניתן להתאים מנעול שייפתח רק עם טביעת אצבע למשל, כך שהסיכוי שפורץ יצליח לעקוף את המערכת החכמה הוא נמוך יותר.

 

רוצים למגן את הבית על מנת למנוע מקרי פריצה בעתיד?

במקרים רבים אחרי פריצה לבית, האדם שפרצו לו לבית מרגיש שחדרו לו לתחום הפרטי והמבוצר של חייו, וכך חש צורך למגן את הבית על מנת למנוע הישנות של מקרים דומים בעתיד.

גם לצורך זה תוכלו להיעזר בפורץ המנעולים, שיוכל להשתמש במקצועיות והניסיון שצבר עם השנים, ולהתאים עבורכם את מנגנוני ההגנה הטובים והיעילים ביותר.

חלק ממנגנונים אלו יכולים להיות רישות סביבת הבית במצלמות אבטחה גלויות וסמויות, התקנת מערכת אזעקה שמחוברת ומדווחת ישירות למוקד אבטחה, התקנת מנעול חכם או דלת חסינה יותר, התקנת כספת בבית שלכם שבה תוכלו לשים את הרכוש יקר הערך שלכם, ומנגנונים שונים נוספים.

כל המנגנונים האלו יוכלו להרתיע מראש את הפורצים ולהעדיף "לדגל" על הפריצה לבית שלכם (בייחוד כאשר ניתן לראות את מצלמות האבטחה ושלא מדובר בדלת עם מנעול רגיל), ואם הפורץ כן החליט לפרוץ – מנגנונים אלו יוכלו לכל הפחות למזער את הנזק שהוא עלול להשאיר אחריו.

 

הזמנת מנעולן מוסמך ומקצועי

על מנת לתקן את כל הנזקים שנגרמו לדלת ולמנעול בעקבות הפריצה, וכן אם תרצו למגן את הבית שלכם מפני פריצות נוספות, מומלץ להזמין מנעולן מוסמך ומקצועי, בעל ניסיון רב בתחום זה.

על מנת להזמין את המנעולן אליכם הביתה, תוכלו להיכנס לאתר האינטרנט https://www.interiordoor.co.il, שם תמצאו את המנעולנים מהטובים והמנוסים בארץ. המנעולן יעמוד לרשותכם לכל קריאה, לאורך כל שעות היום ובמשך כל ימות השבוע – כך שתוכלו להתקשר ולקבל מענה מקצועי ואדיב בכל זמן נתון.

בית

אולי יעניין אותך גם

עציץ
לבית ולגינה
כיצד לגדל בזיליקום בחצר האחורית?

 עציצים בבית יכולים לשדרג משמעותית את האווירה, ולתת גם לדירה עירונית קטנה תחושה חמימה וכפרית. ניתן להסתפק בעציצים דקורטיביים, אבל כדאי מאוד לשלב ביניהם גם

קרא עוד »
מטבח
לבית ולגינה
סוגי פינות אוכל

בבית החדש שלכם יש סוף סוף מקום גם לפינת אוכל! אחרי שנים שבהן התרכזתם כולם בסלון וישבתם על הספות, התכופפתם אל הצלחות ולכלכתם את האיזור,

קרא עוד »