לוכד חולדות – איך לבחור לוכד חולדות מקצועי?

חולדות יכולות להיות מטרד די גדול בחיים שלנו, כל אחד מאיתנו חווה את התחושה הלא נעימה כשפתאום אתה פוגש חולדה או עכבר שמתרוצצים אצלכם בבית.

היום, בכדי להתמודד עם החולדות, רוב האנשים מעדיפים להימנע מהריגה של אותו זוחל וללכוד אותן כדי שישוחררו בטבע או בכל מקום אחר.

אם אתם מחפשים להזמין לוכד חולדות, הכנו לכן כתבה שתסביר לכם בדיוק מה צריך לדעת.

 

סימנים להימצאות החולדה בבית:

לרוב אנו לא שמים לב ומבינים שיש חולדה בבית רק שאנו פוגשים בה בעצמנו אבל אם תהיו ערניים תוכלו לראות סימנים מקדימים בבית לקיומה של חולדה כמו גללי צואה שנראים כמו שעועית שחורה וקטנה או סימני כרסום על כל מיני מוצרים בבית ובעיקר אריזות מזון ואוכל.

סימן נוסף וברור הוא רעש מוזר שאתם לא מכירים בבית שנשמע כמו צעדים קטנים ומהירים. ניתן לשמוע אותו די ברור לפעמים.

 

מה אפשר לעשות לפני הגעת המדביר?

טעות נפוצה שאנשים עושים היא לפתוח כמה דלתות ופתחים כדי שהחולדה תצא. הפתיחה לא תגרום לחולדה לעזוב, אלא דווקא לגרום לעוד חולדות או מזיקים אחרים להיכנס אליכם הביתה.

סגרו את יציאות הבית כמה שניתן. בנוסף, נסו ל"גדר" את החולדה ולחסום אותה במקום האחרון שראיתם אותה. זה יעזור מאוד למדביר לאתר אותה במהירות.

 

הזמנת הלוכד:

חשוב מאוד שתזמינו את הלוכד ברגע הראשון שאתם יכולים. חולדות היא חיה יחסית עצמאית והיא לא תיכנס לביתכם ביחד עם משפחת חולדות או עם חולדות אחרות אבל עצם ההימצאות שלה בבית יכולה להזמין עוד חולדות אחרות. בדרך כלל לוכדים יכולים להגיע תוך פחות מ- 24 שעות לכן לא אמורה להיות לכם בעיה כל כך גדולה. הינה חברה שתוכל לעזור לכם https://kesem-hadbarot.co.il.

 

שיטת הלכידה:

בדרך כלל שיטת לכידת החולדות מתבצעת בצורה די רגועה ונינוחה. הלוכד יחפש סימנים להימצאותה של החולדה ויעקוב אחר העקבות שהיא תשאיר (כמו צואה למשל) עד שהוא יאתר את המקום שבו היא מתחבאת או מתגוררות.

לאחר שהוא יזהה את המיקום, הוא יתפוס אותה בעזרת הידיים או בעזרת מכשירים וישחרר אותה בטבע.

איך בוחרים לוכד?

קודם כל חשוב לשים לב אם ללוכד יש רישיון מקצועי כי יש לא מעט לוכדים ומדבירים בלי הכשרה.

דבר נוסף שמאוד חשוב לשים לב אליו הוא האם יש לו ניסיון בלכידת חולדות או לא משום שאם אין לא ניסיון התפיסה עלולה לקחת לו המון זמן וזה יעלה לכם יותר.

מזכיר לשים לב שהוא לוכד שמגיע תוך 24 שעות או פחות כדי שלא תצטרכו להתמודד עם יותר מחולדה אחת כמו שכתבנו לכם מקודם.

חולדה יכולה לעשות לא מעט נזק בבית לכן חשבו שתטפלו בזה במהירות. המון בהצלחה ולכידה מהנה לכם.

 

חולדה איור

אולי יעניין אותך גם

לתיאום הדברת מזיקים
בעלי מקצוע
הדברת מזיקים – איך זה קורה?

חושבים להזמין מדביר אך חוששים? חשוב שתדעו כיצד מתבצעת הדברת מזיקים  ולדרוש מן המדביר הנחיות והוראות מדוייקות כיצד לנהוג לפני ואחרי ההדברה. במאמר זה נספר

קרא עוד »
יועץ עסקי עם טאבלט ביד
בעלי מקצוע
כמה עולה ייעוץ עסקי

כאשר משתמשים במונח "ייעוץ עסקי" בדרך כלל הכוונה היא לשכירת שירותי עלי מקצוע אשר ביכולתם לתרום ידע ומיומנויות לניהול העסק שלכם. הייעוץ עשוי להינתן בצדדים

קרא עוד »
נורת חשמל
בעלי מקצוע
הארקה ראשית – מה חשיבותה?

אחד המנגנונים החשובים של רשת החשמל המודרנית היא הארקה ראשית. להארקה יש שימושים רבים, אך בראש ובראשונה היא מונעת פציעות ומוות מהתחשמלות. במאמר הבא נסביר

קרא עוד »