הובלות מפעלים בהרצליה

בין אם אתם מחפשים אחר השירות של הובלת מפעלים קטנים בהרצליה, או שמא אתם צריכים את השירות של הובלת מפעל גדול בהרצליה, הגעתם למקום הכי מדויק.

פיקאפ הובלות פועלת למעלה מ-10 שנים בתחום ההובלות, וגם אתם מוזמנים להימנות בין לקוחותינו המרוצים והקבועים מזה שנים.

חברת פיקאפ הובלות מספקת ב-2020 את השירות של הובלת מפעלים בהרצליה, אבל במהלך עשרת השנים האחרונות, החברה צברה לקוחות קבועים המסתייעים בסוגי השירותים השונים של פיקאפ הובלות. לפני שנריב על שירותי הובלות מפעל בהרצליה, חשוב לציין שאנחנו גם מספקים את השירות של אחסון לטווח קצר וארוך, הובלות משרדים, שירותי אריזה, פריקת ציוד במען החדש ועוד.

 

כמה מילים חשובות, לפני שמעמיקים בנושא של הובלות מפעלים קטנים וגדולים בהרצליה:

פיקאפ הובלות: כיצד צברנו כל כך הרבה לקוחות קבועים עם השנים?

מאחר שניתן לקבל אצלנו את כל שירותי ההובלות תחת קורת גג אחת, צברנו כל כך הרבה לקוחות מרוצים וקבועים עם השנים. אם כך, מדוע יהיה מומלץ להיעזר בנו כשמעוניינים להוביל מפעל? ראשית, אנחנו יודעים בדיוק מה אנחנו עושים, ולעולם לא קרה שלקחנו על עצמנו פרויקט הובלה שהיה "גדול עלינו".

אם אתם צריכים את השירות של הובלות מפעלים בהרצליה והאזור, אנחנו מזמינים אתכם להסתייע בנו ולהנות גם מאחריות על ההובלה עצמה. כמובן, האחריות מעוגנת בחברות הביטוח השונות. אנחנו עוסקים בהובלה של דירות, משרדים ומפעלים, ונכון לשנת 2020, אנחנו נחשבים אחת מחברות ההובלה המומלצות ביותר בישראל עבור ביצוע של הובלות מורכבות, הובלות כבדות ועוד.

 

אנחנו משתמשים בכלי עבודה חדישים עבור הובלת מפעל בהרצליה

בכדי לוודא הובלה מקצועית ומוצלחת, אנחנו משתמשים בכלי העבודה החדישים ביותר, אבל גם המתוחזקים והתקינים ביותר. הובלת מפעלים בהרצליה (ובכל עיר אחרת, למעשה) תצריך את השימוש במלגזות, בעגלות ניוד, במנופים, במשאיות ועוד.

בכל מקרה שבו אתם מעוניינים להעביר ולהוביל מפעל ממקום אחד לאחר, אתם חייבים לוודא שחברת ההובלות אכן משתמשת בכלים חדישים ומתוחזקים. אתם עדים להזנחה כזאת או אחרת של כלי העבודה של חברת ההובלות? מומלץ מאוד להתרחק מאותה חברה ולמצוא חברת הובלות אחרת שתבצע עבורכם הובלת מפעל קטן בהרצליה, הובלות מפעלים גדולים בהרצליה וכו'.

 

מסוגלים לקחת על עצמנו כל פרויקט הובלת מפעל

אנחנו, חברת פיקאפ הובלות, מסוגלים לקחת על עצמנו גם את פרויקט ההובלות הכי מורכב שיהיה, מאחר שאנחנו יודעים ומכירים את העבודה בדיוק רב ובמקצועיות מוחלטת. אנחנו מספקים שירותי הובלות מפעלים עם אחריות, ככה שאתם יכולים להיות בטוחים ב-100% שאתם בידיים טובות.

כמובן שאנחנו נעשה הכול בכדי לצמצם נזקים בזמן הובלת מפעל, אבל אם חלילה נגרם נזק למכונה כזאת או אחרת. מצוין לדעת שאתם תחת אחריות ביטוח הובלה. זאת ועוד, חברת פיקאפ הובלות גם לעולם לא מתפשרת על איכות עובדיה בארגון. אנחנו מתגמלים את צוות ההובלות שלנו, מטפחים את הצוות שלנו ודואגים שהוא יהיה מרוצה. ללא מובילים מרוצים שאוהבים לבצע את עבודתם, ההובלה תיראה ותחווה אחרת (אצל ומבחינת הלקוח). למה אנחנו מתכוונים? מאוד פשוט – מובילים שאינם אוהבים את מה שעושים וגם לא מתוגמלים על ידי חברת ההובלות, בהכרח יהיו ממורמרים וגם יספקו שירות מאוד לא אדיב ללקוחות. ועל זה – חברת פיקאפ הובלות לא מוכנה להתפשר. אתם מוזמנים לקבל מאיתנו שירות הובלת מפעלים אדיב בהרצליה, בין אם ההובלה מאוד מורכבת או פחות. צרו עמנו קשר עבור פרטים נוספים!

 

אנשי שירות

אולי יעניין אותך גם

לתיאום הדברת מזיקים
בעלי מקצוע
הדברת מזיקים – איך זה קורה?

חושבים להזמין מדביר אך חוששים? חשוב שתדעו כיצד מתבצעת הדברת מזיקים  ולדרוש מן המדביר הנחיות והוראות מדוייקות כיצד לנהוג לפני ואחרי ההדברה. במאמר זה נספר

קרא עוד »
יועץ עסקי עם טאבלט ביד
בעלי מקצוע
כמה עולה ייעוץ עסקי

כאשר משתמשים במונח "ייעוץ עסקי" בדרך כלל הכוונה היא לשכירת שירותי עלי מקצוע אשר ביכולתם לתרום ידע ומיומנויות לניהול העסק שלכם. הייעוץ עשוי להינתן בצדדים

קרא עוד »
נורת חשמל
בעלי מקצוע
הארקה ראשית – מה חשיבותה?

אחד המנגנונים החשובים של רשת החשמל המודרנית היא הארקה ראשית. להארקה יש שימושים רבים, אך בראש ובראשונה היא מונעת פציעות ומוות מהתחשמלות. במאמר הבא נסביר

קרא עוד »