האם חולצה מכופתרת צריכה לבלוט מתחת לג'קט

כאשר בוחרים חליפה, אחד הדברים המשמעותיים ביותר הוא ההבנה מה רוצים לשדר, בהתאם לכך ניתן להתאים את כל מה שמעוניינים ללבוש מלבד החליפה עצמה.

מראה אחד יכול לשדר יוקרה, בעוד שאחר יכול לשדר יצירתיות, האחד יכול לשדר צעירות והאחר ניסיון חיים – אתם לא מאמינים כמה הדברים האלו משנים וניתן לייצר אותם באמצעות החליפה.

אם כן – לאחר שמבינים מה מעוניינים לשדר, בוחרים את פלטת הצבעים. כל צבע יכול לסמל משהו אחר וחשוב להיות מודעים לכך, בעוד שהצבעים הכחולים למשל משדרים משהו יותר רגוע, יציב ובטוח, הצבעים האדומים משדר להט, ויצירתיות.

בדומה לעניין הצבעים, גם עניין שילובי הצבעים השונים משפיעים מאוד על המראה עצמו ועל הסטייל שיוצרים – בעוד ששילוב רגוע של הצבעים אפור, כחול ושחור משדר את המראה הקלאסי של החליפה, הצבעים העזים יותר יכולים להראות חשיבה מחוץ לקופסה וביטחון עצמי רב.

לכן, גם כאשר מסתכלים על העניין של אופן הכנסת החולצה המכופתרת למכנסיים, צריך להבין בדיוק מה רוצים לשדר וכיצד גם העניין הזה יכול לסייע לעניין.

 

המראה הקלאסי

כאשר מגיעים לאירוע יוקרתי ביותר, בדומה לכך שמעוניינים לייצר את התדמית הטובה ביותר שניתן, מצטיידים במיטב האקססוריז שמתאימים גם הם למראה, כדאי מאוד להדק את החולצה לתוך המכנסיים כך שהיא לא תבלוט.

על מנת לעשות כן יש שתי שיטות מרכזיות – הכנסת החולצה המכופתרת לתחתונים, כך בוודאות החולצה לא תבלוט. זה נשמע מוזר ואף מעט לא נוח, אל תדאגו. השיטה השנייה היא פשוט להכניס את החולצה לתוך המכנסיים לאחר ששמים אותם.

חשוב להדק ולשים לב שהחולצה לא מבצבצת כלפי חוץ – זה יכול להרוס את הקווים הנקיים שאתם מנסים לצייר, עין מיומנת שרואה הרבה חליפות עלולה להבחין, דבר שיכול להרוס את הרושם הראשוני.

 

חגיגי אך בו בזמן קליל

כאשר מדובר על אירועים משפחתיים חגיגיים, למשל כאשר לובשים חליפות בר מצווה, בצבוץ של החולצה מבעד לז'קט דווקא יכולה להיות מראה מיוחד שמעט מקליל את המראה שהוא מאוד חגיגי כמו שהוא.

לכן, במקרים מן הסוג הזה מומלץ דווקא להוציא מעט את החולצה. גם לכך ישנה שיטה מומלץ והיא להכניס את החולצה למכנסיים באופן הרגיל, לאחר שיש את המראה הרגיל, למשוך את החולצה מעט, צריך לשים לב שזה יהיה מעט על מנת שהמראה האיכותי יוותר.

 

מראה ייחודי

כאשר מנסים ליצור מראה ייחודי, צבעוני, נועז ויוצא מן הקופסא, יש לשבירת הלוק הקונבנציונאלית ערך מיוחד. לכן, גם כאן, יכול להיות שמומלץ להוציא את החולצה מן המכנסיים. באותה נשימה, צריך לשים לב שהמראה הוא לא מוגזם מידי – במצב כזה הלוק יכול להיראות חסר מודעות וכל האפקט הייחודי ייהרס, גם כאן, צריך לשים לב שהשבירה נעשית בטוב טעם.

 

איש לבוש יפה

אולי יעניין אותך גם

סוודרים לגברים
אופנה
בואו להתכונן לסוף הקיץ עם סוודרים לגברים שמתאימים בדיוק למזג האוויר בסתיו בישראל

כשסוף הקיץ מתקרב, הגיע הזמן להתכונן למזג האוויר הסתיו שיבוא עלינו לטובה. בישראל, בה הטמפרטורות הופכות קרירות יותר בהדרגה, הקניית פריטי המלתחה הנכונים חיוניים כדי להישאר

קרא עוד »