5 דברים שחובה להביא כשיש לכם גור כלבים

איזה כיף לכם, אתם מביאים גור קטן ומתוק הביתה ומגדילים את המשפחה שלכם. גורי כלבים הם המון עבודה – אבל כל המאמץ שווה את זה בסוף, כשאתם צופים בגור המתוק שלכם הופך לחלק מהותי במשפחה. בכדי להתכונן כמו שצריך אל הגעת החבר הפרוותי החדש, במאמר זה נספר לכם איזה ציוד הוא בגדר חובה עבור החודשים הראשונים של הכלבלב בבית שלכם.

 

מה צריך להביא כשיש גור כלבים חדש בבית?

רוצים להתארגן מראש ולאבזר את הבית בכל מה שהכלב שלכם צריך? איגדנו עבורכם את הציוד המהותי ביותר שיעזור לכם לגדל את הכלב שלכם בשלווה, נחת, בריאות והמון אהבה:

 

כלוב אילוף

ממש לא מדובר בכלא לכלב שלכם, אלא מקום קטן ובטוח עבורו להצטנף ולנמנם, לשחק, לנוח ולישון בו בלילה. ככל שתקדימו לאלף את הכלב שלכם לשהות בכלוב אילוף, כך הוא יאהב אותו מהר יותר וירגיש בו בנוח. כלוב האילוף הוא מהותי כאשר אנו עוזבים את הבית לעבודה או לסידורים וצריכים שהכלבלב יהיה במקום סגור ומוגן שיגן עליו ועל הרהיטים שלנו בבית. התייעצו עם צוות חנות החיות שלכם, למשל פט פלנט, לגבי גודל וסוג הכלוב שהכי יתאים לגור שלכם לפי הגזע והגודל שלו.

 

מזון מיוחד לגורים

הגור הקטן שלכם אמנם יבכה ויילל כדי לקבל את האוכל מהצלחת שלכם – אבל אל תתפתו. נוצרו עבורו סוגי מזון המתאימים בדיוק לגיל שלו, שיש בתוכם את כל הסיבים התזונתיים שהוא צריך בשביל לגדול, שמתאימים לשלב ההתפתחותי שלו ויכולים לסייע לו להישאר בריא וחזק. שימו לב שישנם גורים שעלולים להיות רגישים לסוגים שונים של מזון, לכן כדאי לתת להם בהתחלה את המזון שהם אכלו בבית הגידול או בעמותה ממנה הגיעו.

מזון מיוחד לגורים

משחקים וצעצועים

כדי לוודא שהידיים שלכם לא הפוכות לקורבנות של שיני הגור שלכם – חשוב לאבזר את הבית במשחקים וצעצועים המתאימים לגורים. בעזרת המשחקים הללו תוכלו להוציא לכלב אנרגיה, לאלף אותו, ולתת לו להוציא את כל הצורך בנשיכות כדי לשמור על העור שלכם בריא ושלם.

 

חטיפים ועצמות דנטליות

אילוף של גורי כלבים נעשה באמצעות חטיפים מיוחדים שנוצרו בכדי לגרום לכלב שלכם לרצות לבצע פעולה כלשהי תמורת החטיף הטעים. חשוב לרכוש גם עצמות דנטליות מיוחדות לכלבלבים, כי בגיל צעיר עדיין אי אפשר לצחצח להם שיניים.

 

אביזרים להליכות

כמובן שלא ניתן לגדל כלב מבלי לדאוג לקולר שיתאים לגודל הצוואר שלו ויגדל איתו, רצועה ארוכה וקצרה שיעזרו לכם לשלוט עליו במהלך הטיולים בחוץ – שני פריטים אלו צריכים להיות באיכות גבוהה ולא להיקרע או להישחק מהר. אל תשכחו גם שקיות לצרכים שהוא יעשה כשתתחילו להוציא אותו החוצה.

 

לסיכום

גורי כלבים הם אחריות רבה ועבודה רצינית, אך הם שווים כל רגע של מאמץ. התכוננו לבואו של כלבלב חדש בעזרת רכישת ציוד מהותי כמו כלוב אילוף, אביזרים להליכות, מזון, צעצועים וחטיפים.

צעצועים

אולי יעניין אותך גם

אילוף בפנסיון כלבים
בעלי חיים
אילוף בפנסיון כלבים

כאשר מזהים צורך בתהליך אילוף עבור החבר הטוב שלנו המהלך על ארבע, עולה לעתים השאלה של המיקום. חלק מהמאלפים יציעו אילוף בתנאי הבית, ואילו אחרים

קרא עוד »
חיית מחמד
בעלי חיים
מה הוא אוכל רפואי לכלבים?

בתקופה האחרונה אנו עדים לשיח רב ברשת שנוגע למאכלים רפואיים לבעלי חיים. התברר לנו שיש מי שחושבים שמדובר בטריק שיווקי של מותגי המזון לכלבים וחתולים.

קרא עוד »