4 יתרונות לסוכך לרכב

סוכך לרכב הוא שימושי וחשוב לרכב. בקיץ הסוכך יגן על הרכב מפני השמש שעלולה לגרום לו לנזק, ואילו בחורף הסוכך יגן על הרכב מנזקי המים.

הנה מספר יתרונות שיש לסוכך לרכב.

 

הגנה בקיץ

בישראל השמש של חודשי הקיץ חמה וחזקה במיוחד. ככזאת היא גורמת נזק לרכבים. השמש פוגעת בצבע הרכב, בפח ממנו עשוי הרכב, בחלקי הפלסטיק שברכב העלולים להיסדק ולהינזק וגם בגלגלים. סוכך ייתן לרכב צל שיוריד את הטמפרטורות החמות המזיקות ובכך ימנע נזק לכל החלקים הללו. פחות נזק לחלקי הרכב משמעותו פחות חלקים שצריך להחליף וכתוצאה מכך, חיסכון בכסף. נוסף לכך, בקיץ יהיה יותר נחמד להיכנס לרכב שהוא קצת פחות לוהט והכל הודות לסוכך.

 

הגנה בחורף

בחורף הגשם עלול לגרום לנזקי רטיבות וחלודה של הפח ממנו עשוי הרכב. הסוכך ימנע את חדירת המים. נוסף על כך, בחורף לעיתים גם יכול להיות ברד שללא סוכך לחניה שלכם עלול לגרום לנזק רב לרכב, דבר שיצריך תיקונים שיעלו לא מעט כסף. דבר חשוב לא פחות, כשאתם יוצאים מהרכב אל הגשם, עם סוכך מעל הראש, יהיה לכם מספיק זמן לפתוח מטריה, וכך לא תירטבו עד העצם. זה דבר המקל מאוד במיוחד כשיש ילדים לאסוף, או קניות להכניס הביתה.

 

הגנה מנזקי סביבה

סוכך לרכב יגן על הרכב מפני לכלוך, נשורת עלים, לשלשת ציפורים ופירות הנופלים מהעצים. רכב המוגן מכל אלה יצטרך פחות ניקיון ותחזוקה וכתוצאה מכך יחסכו גם העלויות הללו.

 

התאמה עיצובית

ניתן להתאים את הסוכך גם מבחינה עיצובית ביחס לבית. לסוככים מגוון סגנונות, לבדי הסוככים מגוון צבעים וכל זה יכול להקל עליכם בבחירה והתאמה של הסוכך שלכם. חניית הרכב נמצאת לרוב בחזית הבית ולכן חשוב שהסוכך יהיה פרקטי אך גם יתאים מבחינה עיצובית. לבית כפרי פחות יתאים סוכך בעיצוב מטאלי, ואילו לבית עירוני בעל שער וגדר מתכת, סוכך מטאלי יכול להתאים בדיוק. את בדי הסוככים גם ניתן לבחור ולהתאים לבית שלכם, כך שהסוכך של החנייה ישתלב עם העיצוב החיצוני של הבית באופן הטוב ביותר.

הרכב שלכם הוא בין ההוצאות החשובות שלכם, לכן חשוב שתעשו הכל כדי להימנע מנזקים העלולים לעלות לכם הרבה כסף מאחר ולא תהיה לכם ברירה אלא להחליף את החלקים שניזוקו. סוכך לרכב יכול לחסוך לכם כסף. למשל, הגנה מפני השמש משמעותה פחות נזק לצבע ולחלקי הפלסטיק כך שלא תצטרכו לתחזק ולהחליף את כל אלה בתדירות גבוהה מהרגיל. הגנה מהגשם, משמעותה פחות נזקי רטיבות וחלודה. הגנה מנזקי הסביבה תחסוך לכם עלויות ניקיון ותחזוקה כי לא תצטרכו לנקות ולתחזק את הרכב בתדירות גבוהה. העובדה שניתן להתאים את הסוכך לעיצוב הכולל של חזית הבית חשובה לא פחות. בחרו את הסוכך המתאים לכם, אך העיקר שתבחרו לשים סוכך לרכב.

 

רכב בחנייה

אולי יעניין אותך גם

מנורה אחורית
רכב
הרכבים הנפוצים ביותר בשוק ב-2021

2021 הייתה אמורה להיות שנה של התאוששות כלכלית, צמצום בהוצאות, התמסדות, התחייבות למקומות עבודה ובעיקר – תקופה רגועה יותר משנה שעברה. לתעשיות הרכב היו תכניות

קרא עוד »