המספרים מדברים: ככה מגיעים ל-10 אלף צפיות בטיקטוק

רוצים להגיע ל-10 אלף צפיות בטיקטוק שיעלו את הסרטון שלכם לעמוד הפור יו? המאמר יפרט כיצד זה קורה, מה השיטה וכיצד להשיג את הצפיות.

 

שיטת החישוב של הטיקטוק

האם ידעתם שכשאתם מעלים סרטון לטיקטוק הוא מעניק לו ניקוד ומעלה אותו ברמות שונות? נניח והעלאתם סרטון של 60 שניות בו אתם רוקדים, עושים ליפסינג או אתגר כלשהו. כעת אתם מחכים שאנשים יצפו בו, יגיבו ויסמנו לכם לייקים. כאשר הם מגיעים הטיקטוק מעריך אותם בנקודות על פי איכות. הלייקים מקבלים 5 נקודות, התגובות 2 נקודות, השיתופים של הסרטון מקבלים 3 נקודות, על זמן הצפייה בסרטון מקבלים 5 נקודות ועל צפייה מחודשת מקבלים 4 נקודות. ככל שמקבלים יותר נקודות איכותיות ויותר צפיות פיזיות כך עולים ברמה. אם מגיעים ל-500 צפיות עולים לרמה 1, 1,100 צפיות יעלו אתכם לרמה 2, 5,000 צפיות יעלו אתכם לרמה 3 ו-10 אלף צפיות יעלו אתכם לעמוד הפור יו שם כבר הסרטון שלכם יהפוך לוויראלי ויהיו חשוף למיליוני עוקבים.

 

מדוע האיכות כל כך חשובה לטיקטוק?

כפי שנאמר ההערכה של הטיקטוק נעשית באמצעות ניקוד האיכות. האלגוריתם של הטיקטוק רוצה לדעת מה מידת האינטראקציה של המשתמשים כדי לחשוף אותו לעוד משתמשים בכל רמה שקבע. כך שאם למשל משתמשים צופים בסרטון שהעלאתם עד הסוף, הוא ייחשב לאלגוריתם של הטיקטוק כאיכותי וגם הציון שלו יהיה גבוה יותר. הטיקטוק למעשה יצר קהילה שמזינה אחד את השני והמהות שלה היא חברתיות ולכן ישנה לאיכות חשיבות רבה. באותה מידה גם הכמות חשובה ולכן גם היא נלקחת בחשבון בחישובים של האלגוריתם.

 

מה עושים שאין הרבה צפיות לסרטון ואיך משיגים אותן?

במידה והשקעתם בסרטון והוא לא מקבל את כמות הצפיות הראויה לו ובכל זאת אתם מאוד רוצים להגיע לעמוד הפור יו, מה תעשו? איך להשיג צפיות בטיקטוק? לא תצטרכו לעשות הרבה מעבר לקנות אותן. קניית צפיות לטיקטוק יכולה להביא את הסרטון שלכם ל-10 אלף צפיות, ישירות לעמוד הפור יו בתנאי שיקבלו ניקוד גבוה. כלומר, לא רק שתקנו כמות גדולה של צפיות שהעלויות עליהן מינימליות, אלא תצטרכו לקנות אותן מספק אמין שיספק לכם צפיות איכותיות. זוכרים? הטיקטוק מחשב גם את האיכות. כשמדובר באיכות הקנייה צריכה להיות ממוקדת במשתמשים עם חשבונות פעילים בטיקטוק המפיקים בעצמם סרטונים ומייצרים עם משתמשים אחרים אינטראקציה. כאן אין מקום לזיופים. ככל שהצפיות יהיו ממשתמשים אמיתיים, כך האיכות שלהם תגדל. לפיכך, עליכם לחפש המלצות באינטרנט על ספק המוכר רק צפיות איכותיות ואמיתיות ומעניק שירות מאובטח ודיסקרטי. תוכלו להשאיר באתר כזה את פרטי חשבון הטיקטוק שלכם, לשלם ולקבל באופן ישיר ומהיר את הצפיות הדרושות לכם כדי להגיע ל-10 אלף צפיות.

 

מסך

אולי יעניין אותך גם

מנוף
דיגיטל
בניית אתרים למתחילים

העידן האלקטרוני העכשווי מתאפיין בטכנולוגיה מתקדמת בעיקר בעולם המחשוב. וכמתחוור מכך, אחד מהתחומים שסומנו כהצלחה מסחררת ובעל עתיד מזהיר בהחלט הינו תחום בניית האתרים. כל

קרא עוד »
פלפל שחור
דיגיטל
מכירת תבלינים בחנות וירטואלית

אתם מעוננים למכור תבלינים וחושבים שאי אפשר לעשות את זה דרך האינטרנט ? תתפלאו ובואו תגלו שמכירת תבלינים בחנות וירטואלית אפשרית ופשוטה. מכירת תבלינם נראית

קרא עוד »