האם קנאביס פגע או משפר את המיניות?

לאור הגברת המודעות לשימוש בקנאביס, ביקשנו מהמומחים של חברת אקסטרה סייז, החברה המובילה בתחום תחליפי הוויאגרה לומר אחת ולתמיד – האם קנאביס פוגע או משפר את המיניות?

שימוש בקנאביס – נתון במחלוקת

שימוש בקנאביס הפך בשנים האחרונות לאחד הנושאים המדוברים ביותר, כל זאת לאור דחיפה של רבים לנושא של לגליזציה. למעשה, רק לאחרונה אושר במדינת ישראל מדיניות של אי הפללה, כאשר מי שנתפס מעשן עלול למצוא עצמו עם כנס, אולם ללא רישום פלילי. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי קנאביס הוא נושא חם מאוד לא רק בעבור סטלנים אלא גם בעבור חולים במחלות קשות, כל זאת לאור מחקרים פורצי דרך אשר גילו כי שימוש בקנאביס יכול לרפא לא מעט מחלות, בהן גם מחלות סרטן. בנוסף, קנאביס משמש רבים לפני ואחרי קיום יחסי מין, כאשר הדעות חלוקות לגבי ההשפעה שלו. ע"פ המומחים של חברת Xtra Size, אשר נחשבת כיום לחברה המובילה בתחום תחליפי הוויאגרה, קנאביס עלול בלא מעט מקרים לפגוע באיכות הזקפה, וזאת לאור החומרים אשר מופרשים למוח. בנוסף, בקנאביס ישנו חומר פעיל בשם אינדיקה אשר גורם לעייפות רבה, ועל כן גברים רבים מדווחים על אי יכולת לקיים יחסי מין למשך זמן ממושך, כמו גם חווים שפיכה מוקדמת. לאור העובדה כי אין עדיין קביעה ספציפית לגבי ההשפעות של הסם, כפי שמסבירים המומחים של החברה, במידה ואתה סובל מזקפה חלשה בעת שימוש בקנאביס – יש פתרון, והוא נקרא אקסטרה סייז.

גרס רפואי

אקסטרה סייז – הפתרון שלך לקיום יחסי מין והגברת החשק המיני

אקסטרה סייז הוא מוצר פורץ דרך אשר מאפשר לגברים להגדיל את איבר המין שלהם ובכך לזכות בזקפה חזקה במיוחד, למשך שעות רבות. מדובר בתחליף ויאגרה טבעי לחלוטין אשר התוצאות שלו הכו גלים בכל רחבי העולם כמו גם בישראל, כל זאת לאור העובדה כי הוא איננו מצריך מרשם רופא ואין תופעות לוואי, זאת בשל העובדה כי מדובר בתחליף אשר מבוסס על חומרים טבעיים בלבד. באמצעות התחליף ניתן לקבל איבר מין מוגדל, וכתוצאה ישירה מכך לחוש ביטחון עצמי מוגבר והנאה מקסימלית בזמן קיום יחסי מין, גם אם אתם תחת השפעה של סם הקנאביס. למעשה, ניתן להשתמש בתחליף גם בעת שתייה אלכוהול, אולם חשוב לשים לב כי יש ליטול את אקסטרה סייז זמן קצר ככל האפשר לפני קיום יחסי המין, וזאת בשל ההשפעה רבת העוצמה שלו למשך שעות ארוכות. על כן, אם ברצונכם להצטרף למאות הלקוחות המרוצים של החברה אשר קיבלו מוצר מהפכני וייחודי אשר מבטל את ההשפעה של הקנאביס  מבחינת עייפות וזקפה חלשה, היכנסו עוד היום לאתר בכתובת https://www.xtra-size.co.il והתחילו ברכישה מאובטחת ודיסקרטית אשר תבטיח לכם חיי מין עשירים וסוערים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram