ברכת הדלקת נרות שבת מכסף

ערב יום שישי הגיע, כל הבית נקי ומצוחצח, ערכת קניות, העמדתם סירים, ומילאתם את כל הבית בשלל ניחוחות של תבשילים ביתיים מעוררי תאבון. רגע קסום זה הוא בדיוק העיתוי בו יש לקבל את שבת המלכה בטקס הדלקת הנרות. אם אתם רוצים להפוך רגע מקודש זה לקסום והרמוני במיוחד, הכתבה הבאה תסביר לכם כיצד ברכת הדלקת נרות מכסף תסייע לכם לעשות זאת.

 

מהי בדיוק ברכת הדלקת נרות שבת מכסף?

כאשר אומרים  ליהודים רבים בכל רחבי העולם את המילה שבת או מעלים בפניהם את הביטוי קבלת שבת, ישר עולה ברוחם תמונה של חלל חשוך אפוף רוגע קסום ומנחם אשר מואר קלות לאור הבהובם של שני נרות שבת המפיצים אור מנחם.

אם כן עבור לא מעט יהודים נרות השבת מהווים סמל, דימוי חזותי הממחיש את מהותה של השבת כולה. מסיבה זאת, במשקי בית יהודים רבים ברחבי העולם לא מסתפקים בשימוש בפמוטי כסף לצורך הדלקתם של נרות השבת, אלא נעזרים בלוח כסף בו טבועה ברכת השבת גם כן.

לוחות אלו מגיעים בערכה מהודרת ומעוטרת אשר מוסיפה רבות לאותו טקס אפוף קדושה, אשר ללא ספק מהווה את אחד מהרגעים היפים והמרשים בשבוע היהודי ואף בשבת עצמה, רגע המעבר מיום החול ליום המנוחה, רגע קבלת השבת.

 

כל הסיבות לרכוש ברכת הדלקת נרות שבת מכסף

אם תהיתם לעצמכם כיצד בדיוק ברכת הדלקת נרות שבת מכסף יכולה להוסיף לטקס קבלת השבת בביתכם, ישנם מגוון סיבות לכך, למשל:

  1. אם יש לכם ילדים קטנים בבית, בין אם נכדים, אחיינים או ילדים שלכם, לוח הכסף אשר מכיל את מילות הברכה באותיות גדולות וברורות יסיעו להם להפנים את התוכן והמשמעות של הטקס. בצורה כזו הילדים יזכו להבנה אמיתית ומעמיקה של משמעות השבת.
  2. רבים מאיתנו לא תמיד זוכרים את מילות הברכה במדויק. אין בכך כל בושה ועצם העובדה שלוח מעוטר עם מילות הברכה יקשט את ביתכם יסייע לכם לזכור את מילות הברכה טוב יותר ולא יצריך מכם לחפש את מילות הברכה כל פעם מחדש.
  3. אתם רוצים קישוט דומיננטי יותר מפמוטים פשוטים –  פמוטים לנרות שבת עשויים כסף הם ללא ספק יפהפיים, אולם אם אתם רוצים טקס הדלקת נרות מקושט ומושקע אפילו יותר, הוסיפו לוח כסף מקושט המכיל את ברכת הדלקת נרות השבת.

 

ברכת הדלקת נרות שבת מכסף – המתנה המושלמת

יש אנשים אשר לא תמיד ירכשו לעצמם מוצרים מסוימים, אך ברגע שהם יקבלו אותם מאדם אהוב, הם יבינו כמה אותם מוצרים תורמים לאיכות החיים שלהם ויעריכו את האדם שחשב עליהם וידע לבחור עבורם מתנה מתחשבת וייחודית שכזאת.

ברכת הדלקת נרות שבת מכסף היא בדיוק מאותו סוג של מתנות, אנשים רבים לא יחשבו על לרכוש אותו לעצמם אך ברגע שיקבלו אותו בתור מתנה הם יראו בו ערך רב מאוד ויגלו הערכה אמיתית וכנה לאותו אדם שטרח לחשוב עליהם ולהעניק להם מתנה משמעותית כל כך.

ברכת הדלקת נרות שבת מכסף מהווה מתנה מושלמת בשלל אירועים ושמחות. זוהי למשל מתנה מושלמת לכלת בת המצווה שהופכת מלהיות ילדה קטנה לנערה צעירה שיכולה לשמור ולקיים מצוות או לחלופין לכלה לקראת טקס הנישואין שלה, שכן עתה היא מקימה בית יהודי עם בחיר לבה.

 

אילו דגמים של ערכות הדלקת נרות ניתן למצוא?

בחדד כסף טהור מייצרים ומשווקים תשמישי קדושה מכסף טהור כבר שנים רבות. לאורך השנים, בעקבות זיהוי מדויק של צרכי הלקוחות וטעמם, גיבשו בחדד ליין מרהיב של ערכות להדלקת נרות השבת המכילות את מילות הברכה. בין הדגמים המצליחים ניתן למצוא:

  • סט הדלקת נרות דגם שח מט – דגם מהודר זה מגיע בשני גדלים, קטן ובינוני. דגם זה מעוטר במשבצות בשני גוונים של כסף, גוון עמוק ועשיר יותר וגוון בהיר יותר, ומכאן שמו, דגם שח מט, מדובר בדגם קלאסי ומוצלח במיוחד שאי אפשר לטעות אתו שכן הוא אהוב על כולם.
  • סט הדלקת נרות עם קופת חיסכון ועיצוב שח מט – עבור אנשים אשר חובבים פונקצינליות, דגם נוסף מסדרת השח מט יספק ערך מוסף רב. דגם זה כולל למעשה שלושה פונקציות שכן הדגם גם מכיל פמוטים להדלקת נרות, גם מכיל את מילות הברכה על לוח כסף מהודר וגם מכיל קופת חסכון, שתאפשר לכם לשמור מטבעות למטרות ראויות.
  • סט הדלקת נרות משולש – דגם הדלקת נרות משולש מעוצב במראה מעודן וקלאסי שימצא חן בעיני רבים. העיצוב היציב והפונקציונלי שלו בשילוב עם העיטורים העדינים והמדויקים שלו הפכו אותו להיות אחד מהדגמים הפופולריים והמבוקשים במיוחד.
  • סט הדלקת נרות יפני – לוח כסף יפהפה בעיצוב מושקע וייחודי של ריקועים אשר מוסיפים ממד של עומק, כך שהעיטורים המתקבלים הם מצד אחד מאוד עדינים אך מצד שני מאוד מורגשים. את הדגם היפני ניתן להשיג בשני גדלים, בינוני וגדול.
  • גפרורים מדליקים שחמט יפני – אם אתם מעוניינים ברכישת סט הדלקת נרות יפני, בוודאי תשמחו לשמוע כי ניתן להוסיף לו סט תואם ושימושי במיוחד של קופסא לגפרורים.
  • הדלקת נרות דגם מוזיאון – אם אתם עדיין על הגדר ומתלבטים באשר לצורך שלכם ללוח כסף המכיל את ברכת הדלקת הנרות, או אם אתם רוצים דגם פשוט יותר של לוח כסף עם ברכת השבת, הדלקת נרות דגם מוזיאון הוא בדיוק בשבילכם.

עכשיו שאתם מכירים את השימושיות הרבה של לוחות עם ברכות להדלקת נרות השבת, ומכירים את הדגמים המוצלחים של חדד כסף טהור, כנסו לאתר שלהם, התרשמו מהתמונות ובחרו את הדגם המושלם עבורכם.

סט הדלקת נרות

אולי יעניין אותך גם

מתנה מנצחת
מתנות
איך לבחור מוצר הוקרה מנצח?

הי חברים, היום אנחנו הולכים ללמוד שיעור קצר בנושא מתנות הוקרה. אז איך בוחרים אותן נכון? התשובה היא שחובה לעשות עבודת מחקר מקיפה לפני שאתם

קרא עוד »