אמן חושים לבר מצווה לערב שלא יישכח

חגיגת בר מצווה היא אירוע חד פעמי ומורכב שיש לתת עליו את הדעת בתכנון, החל מהאוכל וכלה באטרקציות. המאמר יפרט על אטרקציה של אמן חושים שתותיר את האורחים פעורי פה ותעניק להם חוויה בלתי נשכחת.

 

איך מתכננים חגיגת בר מצווה אופטימלית?

עוד לפני שמגיעים לשלב חגיגת בר המצווה צריך לתכנן את האירוע בצורה מוקפדת בהתאם לתקציב ולצרכים של המשפחה. מדובר על אירוע חד פעמי שצריך להרשים את האורחים ובמקביל לשמח את חתן השמחה. כדי להגיע לתוצאות אופטימליות יש לקחת בחשבון את גיל האורחים.

כלומר, האם מדובר רק על החברים של הבן או גם על משפחה. בנוסף, מה מעניין את חתן השמחה וכיצד לגרום לו להיות מסמר הערב. גם מקום האירוע הוא פונקציה חשובה. האם זהו אירוע באולם, בטבע או בבית? לאחר שיש את כל האינפורמציה כולל מספר המשתתפים באירוע, ניתן לבחור את האוכל המתאים, התפאורה והאטרקציות.

 

האם מופע של אמן חושים מתאים לבר מצווה?

בדרך כלל נוטים לחשוב שמופע אמן חושים לבר מצווה מתאים למבוגרים בלבד. ניתן בהחלט להתאים מופע כזה גם לגיל המצווה כך שהילדים יהיו מרותקים ולא יאבדו עניין. ישנן אף משפחות שחוגגות בר מצווה רק במסגרת המשפחה ומוותרות על האטרקציות. צריך להבין שלא משנה אם מדובר על מסגרת משפחתית או משולבת עם החברים, האירוע חייב להיות מעניין. לכן, ככל שהוא יהיה מקורי יותר, כך הוא ירשים ויבטיח הנאה גדולה יותר.

האטרקציה מהווה את הנקודה המרכזית של המסיבה גם כשמתכננים להציג לאורחים קליפ או מצגת בתחילת האירוע. כמו כן, כאשר מדובר בבר מצווה צריך להפעיל באופן אקטיבי את הילדים ולשתף אותם בפעילות. אמן החושים לא רק שיהפוך את חתן השמחה לדמות המרכזית של האירוע, אלא ישלב את החברים שלו בתעתועים ויפעיל אותם. יתרה מכך, מדובר על מופע מצחיק, קליל, חיובי ומעניין ולכן הילדים ייהנו ממנו.

 

מה כולל המופע?

מופע של אמן חושים הוא מופע מול קהל שנכתב מראש ומשלב בדיחות, תעתועים, קסמים וטריקים שונים. ביחד עם זאת, מדובר על מנטליסט ולכן קטעים מהמופע יהיו ספונטניים בהתאם לקהל. כמובן שהכוכב הוא בעל השמחה וכל המופע סובב סביבו, אך גם חבריו יתנסו בחוויה כאשר האמן יעסוק בטלפתיה כמו קריאת מחשבות, גילוי שמות או חיזוי העתיד.

לפיכך, בשלב תכנון בר המצווה צריך לא רק להשוות מחירים, אלא למצוא מנטליסט מוכשר עם מוניטין ולתאם איתו את התאריך והשעה, זמן המופע, אופי המופע, מספר המשתתפים ועוד. יש להקפיד על אמן מקצועי ובעל ניסיון עם ילדים בגיל המצווה שיידע איך לגשת אליהם ולהפעילם. במפגש המקדים עם אמן החושים יש לתאם ציפיות ולא להשאיר את הדברים לרגע האחרון.

 

אמן חושים

אולי יעניין אותך גם